Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obszaru - Kierownik Linii Produkcyjnej

Borne Furniture Sp. z o.o.O firmie

  • Lipowa 21, Barlinek
    Barlinek, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Borne Furniture Sp. z o.o.

Lipowa 21

Barlinek

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, nadzór i kontrola działań związanych z produkcją

  • Realizacja planów produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • Planowanie obsady stanowisk i urlopów, analiza absencji oraz podejmowanie działań korygujących

  • Określanie, realizacja i doskonalenie standardów operacyjnych w podległym obszarze

  • Koordynacja nowych aktywności i projektów na liniach, zapewnienie ich implementacji zgodnie z uzgodnionymi standardami

  • Raportowanie, kontrola dokumentacji produkcyjnej, przygotowywanie statystyk

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi, produktu i mienia zakładu

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu i motywowaniu zespołu powyżej 50 pracowników

  • Umiejętności budowania efektywnych zespołów

  • Umiejętności pracy pod presja czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Doświadczenia min. 5-letniego w środowisku produkcyjnym

  • Znajomości narzędzi 5S i procesów Lean Manufacturing

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Gotowości do pracy w systemie III-zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej firmie rodzinnej.

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji.

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Możliwość nauki języków obcych.

  • Prywatną opiekę medyczną (indywidualną lub pakiet rodzinny/partnerski) oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Borne Furniture Sp. z o.o. należy do niemieckiej rodzinnej firmy Klaus Borne Turenfabrik GmbH & Co. z siedzibą w Trier znanej w Europie od ponad 65-ciu lat. Na rynku polskim od 20 lat znana jest jako BORNE FURNITURE. Aktualnie zaplecze produkcyjne Spółki stanowią dwa wysoce wyspecjalizowane zakłady zlokalizowane w Gorzowie Wlkp. i Barlinku o łącznej powierzchni produkcyjnej 35.000 m2. Specjalizujemy się w wielkoseryjnej produkcji mebli na bazie płyty komórkowej o lekkiej konstrukcji. Od wielu lat naszym strategicznym odbiorcą jest sieć sklepów IKEA. Obecnie zatrudniamy około 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy