Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik obszaru compliance produktów inwestycyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bank Millennium jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Zapewnienia Zgodności w Warszawie na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DZZ-MIP

    Zadania:

    • Kierowanie i raportowanie prac Zespołu Monitorowania Produktów Inwestycyjnych w Departamencie Zapewnienia Zgodności w zakresie zapewnienia zgodności:
      - oferowania instrumentów finansowych
      - zarządzania konfliktami interesów
      - inwestowania w instrumenty finansowe przez osoby powiązane
      - przepływu informacji poufnych i stanowiących tajemnicę zawodową
    • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru działalności maklerskiej Banku

    Wymagania:

      • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze compliance związanym z produktami inwestycyjnymi
      • Znajomość przepisów z obszaru produktów inwestycyjnych
      • Wykształcenie wyższe prawnicze
      • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
      • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
      • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Mile widziane będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
    • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom