Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Obszaru Magazynowego

Work Service S.A.O firmie

  • Chlebnia (pow. grodziski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obecnie dla naszego Klienta, będącego jedną z największych firm modowych na świecie, poszkujemy kandydatów na stanowisko

Centrum Dystrybucji w Chlebni k. Grodziska MazowieckiegoNumer ref.: 01/2021/WS/2021/1/42

ZADANIA

  • Planowanie i organizowanie pracy własnej i Zespołu
  • Motywowanie pracowników oraz inspirowanie zespołu do działań
  • Codzienna praca ze wskaźnikami KPI
  • Dbanie o jakość oraz optymalny przepływ towaru  na wyznaczonym obszarze
  • Koordynowanie  prawidłowego funkcjonowania obszaru

OCZEKUJEMY:

Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.

Dodatkowo oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w zarządzaniu Zespołem
  • Umiejętności inspirowania zespołu do działania oraz rozwijania potencjału pracowników
  • Dążenia do realizacji założonych celów
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz delegowania zadań
  • Decyzyjności oraz samodzielności w podejmowaniu działań
  • Gotowości do pracy w systemie III – zmianowym oraz wybrane weekendy

OFERUJEMY
  • Umowę o pracę  oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach naszego Klienta
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł – obiad dwudaniowy
  • Prywatną opiekę medyczną – pakiet rozszerzony 100% płatny przez Pracodawcę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia  na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Ogłoszenie archiwalne