Kierownik Obszaru Magazynowego

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Stryków 1 N, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

1 N

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań

  • Kreowanie standardów i procesów w zarządzanym obszarze

  • Realizacja wskaźników w oparciu o wyniki finansowe i operacyjne

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie SAP

  • Dbałość o przestrzeganie założeń biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowania i dystrybucji

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielne planowanie zadań krótkoterminowych i długoterminowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP WMS lub EWM

  • Udokumentowany udział w projektach magazynowania i dystrybucji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • udział w eventach

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • programy szkoleniowe

  • prezenty świąteczne

Komfort to najszybciej rozwijająca się firma w branży wykończenia i dekoracji wnętrz w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Zarządzamy siecią 160 sklepów oraz kanałami E-Commerce (www, Contact Center, market place), których rozwój jest jednym z naszych najważniejszych celów strategicznych. Realizujemy ten cel z dużym sukcesem, wdrażając innowacyjny i unikalny na skalę europejską model biznesowy. Udaje nam się to osiągać dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz zaangażowaniu fenomenalnego zespołu, który wspólnie tworzymy.

Przewiń do profilu firmy