Oferta pracy

Kierownik Obszaru Magazynowego - Team Leader

ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Logistyczna 71, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logistyczna 71

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań operacyjnych w jednym z obszarów: przyjmowanie towaru, pobieranie towaru, kompletowanie zamówień i wysyłka, przyjmowanie zwrotów

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. +30 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w podległym obszarze

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy

  • Planowanie czasu pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Masz min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze logistyki lub produkcji

  • Umiesz pracować pod presją czasu, organizując pracę swoją i zespołu

  • Jesteś rzeczowy, przedsiębiorczy, znasz procesy logistyczne i wiesz, jak motywować zespół

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne – potrafisz sprawnie i skutecznie prowadzić odprawy, rozmowy z pracownikami czy też szkolenia

  • Znasz program Excel w stopniu dobrym

  • Jesteś gotowy do pracy z systemie zmianowym oraz w soboty

Mile widziane

  • Znasz język angielski

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment

  • Praca na dwie zmiany

  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed)

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • Pracę w nowym centrum dystrybucyjnym – nowe wyposażenie stanowisk pracy i nowy sprzęt magazynowy

  • Opieka trenera wewnętrznego

  • Dostosowany do naszych potrzeb program szkoleń w Akademii Action

6000 różnych artykułów. Co tydzień 150 nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie siedem centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

W Bieruniu (k.Tychów) powstaje najnowsza inwestycja Action – nowe centrum dystrybucyjne!

Przewiń do profilu firmy

Bycie liderem to dla Ciebie chleb powszedni? Masz już doświadczenie w zarządzaniu ludzi w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!