Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Obszaru

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-12-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Telepizza.pl poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: województwo Mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Wysoka efektywność w zarządzaniu placówkami gastronomicznymi
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Nadzór operacyjny nad podległymi placówkami gastronomicznymi w wyznaczonym regionie (procesy operacyjne oraz funkcjonowanie procedur i standardów)
    • Rozwijanie marki poprzez otwieranie nowych lokalizacji
    • Budowanie zmotywowanych zespołów oraz wspieranie w tym zadaniu partnerów biznesowych (placówki franczyzowe)

    Wymagania:

    • Warunek konieczny : minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej lub pokrewnej
    • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie
    • bardzo dobra organizacja pracy, zarzadzanie czasem
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
    • ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
    • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
    • inicjatywa i skuteczność w działaniu
    • gotowość do podróży służbowych (konieczne prawo jazdy)

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym za osiągane wyniki oraz realizowane zadania
    • Udział w rozwoju firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawą i samodzielna pracę

    Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem w temacie nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    KLAUZULA
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676) przy ul. Postępu 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676) ul. Postępu 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

    Podanie dodatkowych danych osobowych w tym wizerunku jest dobrowolne.

     W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail [email protected]