Oferta pracy

Kierownik Obszaru Outbound

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za KPI podległego obszaru oraz bieżące raportowanie wyników;

  • Wyznaczanie celów i priorytetów dla podległych pracowników z obu zmian;

  • Ustalenie zasad i koordynacja współpracy między dwoma zmianami w swoim obszarze;

  • Bezpośredni nadzór, ocena i motywowanie Kierowników Zmiany w swoim obszarze;

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Magazynu, Kierownikami Obszarów z pozostałych magazynów i pracownikami działów wspomagających;

  • Wdrażanie nowych projektów we współpracy z pozostałymi działami Autodoc (również z zagranicznych oddziałów firmy): zakupów, obsługi klientów, transportu, itd.;

  • Identyfikowanie wąskich gardeł w procesach i usuwanie potencjalnych barier;

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów BHP na magazynie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w gospodarce magazynowej;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników powyżej 100 osób;

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS;

  • Znajomość pakietu MS Office lub Google Spreadsheets;

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz jednego z języków: angielskiego, rosyjskiego lub rosyjskiego;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku;

  • Nastawienie na dogłębne badanie przyczyn źródłowych problemów i proaktywne szukanie rozwiązań;

  • W razie potrzeby, dyspozycyjność poza standardowymi godzinami pracy 8:00-16:00.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne.

  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Od 2017 r. cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy swoją powierzchnię operacyjną - już teraz w naszych magazynach o łącznej powierzchni 33 tys. m2 zatrudniamy 2.000 osób, które każdego dnia realizują tysiące zamówień dla klientów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy