Kierownik obszaru produkcji

  • Bełchatów, łódzkie
  • Kierownik
  • 2019-08-14
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-09-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta,
    lidera w branży spożywczej poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bełchatów (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie pracą podległego zespołu produkcyjnego (50 osób) oraz optymalne wykorzystanie czasu pracy pracowników i stanowisk produkcyjnych,
    • Koordynowanie procesu produkcji dwóch linii produkcyjnych,
    • Planowanie i organizowanie procesu produkcji oraz kontrola jakości produkcji,
    • Utrzymywanie ścisłej współpracy z działem technicznym, technologicznym, planowania oraz magazynów,
    • Realizacja założeń jakościowych w zgodzie z polityką jakościową,
    • Optymalizacja procesów wytwórczych,
    • Kontrola kosztów wydziałowych,
    • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji.

     Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji w branży mięsnej lub warzywnej (co najmniej 3 lata),
    • Wykształcenie wyższe kierunki inżynieria produkcji, inżynieria produktów żywnościowych, pokrewne,
    • Doświadczenie w organizowaniu, koordynowaniu i kontrolowaniu procesu produkcji,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Zdolności przywódcze i organizatorskie,
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Rynkowe wynagrodzenie,
    • Dofinansowanie do mieszkania w przypadku relokacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252