Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w podległym obszarze produkcji

  • Realizacja planu produkcyjnego z zachowaniem najwyższej jakości

  • Zarządzanie pracownikami (szkolenia, rotacje, oceny i rozmowy z pracownikami, wdrażanie nowych pracowników)

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Codzienne raportowanie wskaźników produkcyjnych i ich poprawa

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcji

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Posiadanie cech lidera takich jak: asertywność, empatia, umiejętność przekonywania i argumentowania, dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excela

  • Wiedza z zakresu BHP i prawa pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie.

  • Kreatywność i samodzielność

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu Lean Management oraz ISO

To oferujemy

  • Przeszkolenie i przygotowanie do samodzielnego objęcia stanowiska,

  • Zdobycie cennego doświadczenia, interesującą, pełną wyzwań pracę ,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

  • Dobre warunki socjalne w miejscu pracy oraz możliwość korzystania z Funduszu Socjalnego

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet medyczny w prywatnej sieci placówek

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe od zdarzeń losowych

  • Mozliwości rozwoju zawodowego i kształcenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą