Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcji

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska – producent między innymi Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige i Lubelskiej firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku (obszar produkcyjny) – warunek konieczny
  • Preferowane kierunki studiów: zarządzanie i inżynieria produkcji, budowa maszyn przemysłu spożywczego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi (min. 30 osób), zarządzaniu produkcją i rozwiązywaniu problemów produkcyjnych,
  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie wdrażania rozwiązań związanych z zarządzaniem produkcją i rozwojem (Lean, TPM),
  • Znajomość: j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej średniozaawansowanym.

Zadania na tym stanowisku to:

  • Planowanie i zarządzanie pracą zespołu (na przydzielonych liniach i/lub działach) poprzez właściwy podział obowiązków oraz zapewnienie odpowiednich środków do wykonywania pracy,
  • Nadzór i kontrola nad uprawnieniami i szkoleniami pracowników niezbędnymi do wykonywania pracy na danym stanowisku zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi obowiązującymi w zakładzie pracy
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację planu produkcyjnego linii lub działu zapewniając odpowiednie zapasy gotowego produktu i spełniając wymagania Działu Planowania
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących procesu produkcyjnego w celu zagwarantowania najwyższej jakości produkowanych wyrobów i podniesienia wydajności maszyn oraz minimalizacji kosztów produkcji.
  • Zarządzanie wydatkami i kosztami w podległym obszarze w sposób racjonalny i oszczędny w ramach budżetu rocznego.
  • Podejmowanie właściwych działań w przypadku zaistnienia nieprawidłowości w procesie produkcyjnym, reagowanie na wszelkie zauważone nieprawidłowości i doprowadzanie do kontynuacji procesu dopiero w warunkach bezpieczeństwa ludzi, produktu i środowiska.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 2 lata) z możliwością nawiązania stałej współpracy.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami.
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy.
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników.
  • Owocowe dni dla Pracowników przez cały rok.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy