Oferta pracy

Kierownik obszaru produkcji

Grafton Recruitment

11 50013 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej na rynek maszyny i urządzenia dla produkcji, poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownik obszaru produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie podległym obszarem produkcji montażu manualnego

  • Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym w ułożonej strukturze

  • Zapewnienie wymaganych standardów produkcji, jakości oraz przestrzegania zasad BHP

  • Inicjowanie, projektowanie i wdrażanie zmian mających na celu optymalizację procesów i poprawę efektywności zespołu

  • Współpraca z innymi działami wewnętrznymi

  • Raportowanie wyników

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu produkcją

  • Preferowane doświadczenie w produkcji manualnej i znajomość specyfiki

  • Zaawansowane kompetencje liderskie w zakresie poprawy efektywności, komunikacji z pracownikami i motywowania zespołu

  • Praktyczna wiedza nt. metodologii Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowana zdolność do współpracy na wszystkich poziomach organizacji w międzynarodowym środowisku

  • Asertywność i nastawienie na realizację celów

  • Znajomość rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej marce na rynku

  • Duży poziom odpowiedzialności i decyzyjność

  • Dalsze możliwości rozwoju zawodowego i zwiększania swoich kompetencji

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Umowa o pracę i stabilność zatrudnienia

  • Dodatkowy pakiet benefitów

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy