Oferta pracy

Kierownik obszaru produkcji

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.O firmie

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

Most Kamienny 7

Stargard

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami, działamy na rynku już od 1931 roku. Jesteśmy największym na świecie producentem opon i dostawcą rozwiązań mobilnych. Bridgestone jest Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich. W fabryce w Stargardzie produkujemy opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, dbamy o rozwój pracowników i ich zadowolenie z pracy. Jesteśmy liderem na rynku. Nieustannie doskonalimy się, tworząc WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

KIEROWNIK OBSZARU PRODUKCJI
Place of work: Stargard

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU TO:

  • zapewnienie bezpieczeństwa pracy na obszarze i pełnej zgodności z wymaganiami prawnymi i wewnętrznymi standardami dotyczącymi BHP,
  • zapewnienie najwyższej jakości prowadzonej na obszarze produkcji,
  • kontrola poziomu odpadów i podejmowanie działań w celu jego zminimalizowania,
  • kształtowanie właściwych postaw wobec kwestii bezpieczeństwa i jakości wśród podległych pracowników,
  • nadzór nad wykonaniem planu produkcji na obszarze,
  • przewodzenie procesowi eliminacji strat, zapewnienie właściwego wykorzystania istniejących narzędzi i systemów,
  • wyznaczanie celów, planów długoterminowych dla swojego obszaru i podległego zespołu a także monitorowanie i wspieranie zespołu w ich realizacji oraz wdrażanie odpowiednich działań zaradczych we właściwym czasie,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu wyszkolenia podległego personelu,
  • przygotowanie budżetu działu i kontrola jego realizacji z uwzględnieniem projektów inwestycyjnych.

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się,
  • znajomość zasad organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi,
  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym na każdym jego poziomie w celu angażowania i motywowania członków zespołu do osiągania jak najlepszych wyników,
  • zorientowanie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów, znakomita organizacja pracy własnej i innych.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie na życie (PZU),
  • pracowniczy program emerytalny (PPE),
  • pakiet Medicover,
  • bony świąteczne 2 razy w roku,
  • pakiet Multisport / OK System,
  • opony na preferencyjnych warunkach,
  • kantyna pracownicza,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł brutto miesięcznie,
  • raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy,
  • dwie premie półroczne uzależnione od wyników w pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!

Przeczytawszy informację o poufności zawartą poniżej oraz  klikając w przycisk „Aplikuj” wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie Pana/i danych osobowych przez Bridgestone Stargard Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, ul. Most Kamienny 7, 73-110 Stargard, zawartych w zgłoszeniu, w tym w załączonym CV, oraz wyników zadań i testów przeprowadzonych w trakcie rekrutacji w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chce Pan/i, abyśmy zachowali Pana/i CV w naszej bazie przez okres 1 roku, prosimy dodatkowo o umieszczenie w dokumentach następujące zgody (są one dobrowolne):

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bridgestone Stargard Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie, ul. Most Kamienny 7, 73-110 Stargard zawartych w moim zgłoszeniu w tym w załączonym CV oraz wyników zadań i testów przeprowadzonych w trakcie rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowisko kierownik obszaru produkcji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy