Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcji

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wybranym obszarem produkcji (maszynownia, malarnia lub montaż finalny)

  • Zapewnianie realizacji celów produkcyjnych

  • Zarządzanie zespołem od 45 do 90 osób pracujących na 3 zmianach

  • Odpowiedzialność za wskaźniki KPI: bezpieczeństwo, produktywność, jakość, terminowość wewnętrzna

  • Współpraca z brygadzistami zmian produkcyjnych

  • Współpraca z działami: lean, inżynieringu, utrzymania ruchu, jakości, planowania, logistyki i bhp

  • Udział w działaniach związanych z lean manufacturing i doskonaleniem procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu obszarem produkcyjnym

  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności KPI

  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania produkcją

  • Zainteresowanie lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy z raportami produkcyjnymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

DOVISTA Polska

DOVISTA Polska Sp. z o.o. - największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody zawodowej z naszą organizacją - kandydatów, którzy chcieliby wesprzeć nas w wykonywaniu pracy administracyjnej w formie stacjonarnej, w biurze.

Przewiń do profilu firmy