Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

ONTEX POLSKA SP Z O O O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami produkcyjnymi (3 – 4 linie), raportowanie do Managera Produkcji

  • Dbanie i promowanie kultury bezpieczeństwa

  • Zarządzanie zmianami w organizacji

  • Wprowadzanie kultury eliminacji strat i ciągłego doskonalenia

  • Zarządzanie środkami technicznymi oraz zasobami ludzkimi w celu osiągnięcia założonych wyników

  • Monitorowanie wyników, planów oraz ich wizualizacja

  • Wymiana umiejętności i dobrych praktyk pomiędzy działami fabryki oraz innymi fabrykami grupy Ontex

  • Stałe usprawnianie procesów organizacyjnych, produkcyjnych

  • Współpraca ze wszystkimi działami fabryki i organizacjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność współpracy w zespole i dobra komunikacja

  • Umiejętność podejmowania decyzji w zakresie swoich zadań oraz rozwiązywania problemów

  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy o produkcie i procesie

  • Znajomość technik rozwiązywania problemów (np. 5Y, Fishbone, 4M itp.)

  • Znajomość standardów i narzędzi produkcyjnych (np. GMP, 5S, SMED, PokaYoka).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity (Ubezpieczenie na życie, Prywatną opiekę medyczną, ZFŚS, Produkty firmy dla młodych rodziców)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Udział w projektach wspierających rozruch nowoczesnego zakładu produkcyjnego

  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

ONTEX POLSKA SP Z O O

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi. Grupa Ontex zatrudnia ponad 11 000 pracowników na całym świecie. W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy