Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego (M/F)

Michael PageO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik obszaru produkcyjnego (m/f)Numer ref.: JN -012021-1997084

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Kierownika sekcji produkcji .

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem na jednym z wydziałów produkcyjnych
  • Udział w nowych projektach, dbanie o wysoką jakość produkcji
  • Organizowanie nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego działu w celu realizacji założonych zadań, celów i wskaźników
  • Aktywne angażowanie się w doskonalenie procesu produkcyjnego, implementacja zasad 5S w podległym dziale
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej dla poszczególnych elementów, podzespołów
  • Dbanie o właściwy rozwój kwalifikacji, umiejętności i wiedzy pracowników
  • Komunikacja między współpracującymi działami
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • Inicjowanie narzędzi i metod Lean Manufacturing w przedsiębiorstwie

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność zarządzaniem czasem pracy i działania w dynamicznym środowisku

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wczasy pod gruszą
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy