Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Goldman Recruitment

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Obszaru Produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dużym zespołem produkcyjnym (motywowanie pracowników do efektywnej, wysokiej jakości pracy),

  • rozwój ludzi: kontrola, analiza i ocena pracy podległych pracowników,

  • terminowa realizacja planów produkcyjnych, z zachowaniem ustalonej z klientami jakości,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym realizacja działań w oparciu o Lean Management,

  • zarządzanie optymalnym i ekonomicznym wykorzystaniem maszyn i urządzeń,

  • analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego,

  • zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami,

  • przygotowanie i kontrola budżetu produkcji,

  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania pracodawcy

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub zespołem wsparcia produkcji,

  • wykształcenie wyższe, fajnie mieć wykształcenie techniczne,

  • praktyczna znajomość technik produkcji i zarządzania jakością (m.in. 5S, Kaizen, PDCA),

  • umiejętność budowania efektywnych zespołów i skutecznego motywowania,

  • orientacja na wynik i koncentracja na kliencie,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów pracy,

  • znajomość podstaw prawa pracy i przepisów BHP,

  • dobra znajomość programów MS Office (głównie Excel),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy,

  • praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,

  • Prywatna Opieka Zdrowotna, finansowana przez pracodawcę,

  • dofinansowanie do Benefit System,

  • spotkania integracyjne,

  • inne premie pozafinansowe.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy