Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym; kierowanie pracownikami w podległym obszarze, w tym: kontrola harmonogramu pracy podległego zespołu, zapewnianie wymaganej obsady linii.
  • Nadzór i prowadzenie wymaganych zapisów w systemie SAP.
  • Zapewnienie koniecznego wyposażenia podległego działu do realizacji procesu produkcyjnego.
  • Odpowiedzialność za realizację bieżącego planu produkcji zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego i podejmowanie koniecznych działań operacyjnych w celu jego realizacji.
  • Nadzór i koordynacja operacyjna nad prawidłowym przebiegiem procesu przetwarzania pozostałości produkcyjnych (m.in. CV,LO,WW, Monitor, Karcher) i odpadów wewnątrz zakładu.
  • Koordynacja operacyjna wysyłek w/w pozostałości poza teren zakładu w Środzie Śląskiej.
  • Zapewnienie szybkiego rozwiązywania problemów w celu utrzymania ciągłości produkcji i właściwej wydajności w systemie 24/7. Działanie w celu uniknięcia ryzyka kar ze strony klientów z powodu opóźnień w dostawach.
  • Odpowiedzialność za wyniki start metali szlachetnych w swoim obszarze oraz ścisła współpraca z Działem Inżynierii Procesu w celu minimalizacji strat.
  • Współudział w tworzeniu koncepcji BASF Process Safety w zakresie obszaru Slurry wraz z jego integralną częścią Remainder oraz nadzór nad jej przestrzeganiem.
  • Odpowiedzialność operacyjna za proces zawrotu pozostałości produkcyjnych do procesu produkcji slurry.
  • Udział w procesie planowania, wdrożenia i zatwierdzania wyrobów przez klienta.
  • Kierowanie i podejmowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych w celu osiągnięcia założonych KPI przez Dział Produkcji.
  • Raportowanie wyników produkcyjnych do przełożonego i Działu Logistyki.
  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.
  • Uczestnictwo oraz wsparcie w realizacji audytów wewnętrznych / zewnętrznych oraz klienta.
  • Zarządzanie budżetem swojego obszaru.
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie oraz siostrzanymi zakładami grupy BASF.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne, chemiczne lub związane z procesem zarządzania produkcją.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – co najmniej 4 lata.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – co najmniej 2 lata.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  • Obsługa MS Excel - poziom zaawansowany.
  • Obsługa SAP.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Zdolność organizacji pracy swojej i zespołu.
  • Orientacja na cel i zaangażowanie do realizacji zadań.
  • Wysoka etyka pracy.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S, Kanban, FIFO) - poziom zaawansowany.
  • Znajomość IATF 16949.
  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC, APQP, CP, FMEA, PPAP.
  • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne).
  • Zorientowanie na klienta.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
Produkcja

Typ umowy:
Umowa o pracę

Termin składania aplikacji:

18.04.2021r.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne