Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik obszaru produkcyjnego

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz być częścią międzynarodowej firmy prężnie rozwijającej się? Zarządzanie zespołem oraz praca na produkcji nie są Ci obce? Poszukujemy właśnie Ciebie i tym samym zapraszamy do aplikacji!

    Nr ref.: /401/01/2019/PJ/35988
    Strzelce Opolskie
    oferujemy
    • przyjazne środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
    zadania
    • zarządzanie zespołem pracowników, zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy
    • koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym - realizacja planu produkcyjnego,
    • kontrola wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz przygotowanie raportów, analizy zakłóceń procesu produkcyjnego
    • zarządzanie kosztami - współudział w planowaniu budżetu, monitoringu kosztów produkcyjnych
    • zarządzanie pracami serwisowymi: analizy awarii, ustalania przyczyn, działań prewencyjnych, ścisłej współpracy z działem utrzymania ruchu
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie w branży motoryzacyjnej – min. 3 lata jako warunek konieczny
    • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (m.in. delegowanie i egzekwowanie, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, coaching, planowanie rozwoju, ocena roczna, informacja zwrotna, podstawowa znajomość przepisów prawa pracy),
    • nastawienie na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
    • znajomości procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC)
    • wiedza na temat podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych, umiejętności czytania dokumentacji technicznej
    • wiedza dotycząca zasad Lean Manufacturing, szczególnie TPM
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
    • znajomość SAP (mile widziana)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl