Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Hays Poland

  • Strzelin, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik obszaru produkcyjnegoNumer ref.: 1152255

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Strzelinie, poszukujemy doświadczonej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem zawodowej, która dołączy do struktur firmy na stanowisko Kierownika obszaru produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie wszystkich działań produkcyjnych w dedykowanej komórce produkcyjnej, tak aby produkty były wytwarzane zgodnie z przyjętym harmonogramem, standardem jakości oraz pozostałymi założeniami
  • Zarządzanie zespołem ok. 35 osób, raportowanie do Kierownika produkcji.
  • Monitorowanie działań, przydzielanie zasobów oraz zadań niezbędnych do osiągnięcia celu
  • Praca nad ciągłym udoskonalaniem i poprawą produktywności w dedykowanej komórce
  • Kontrola produkcji i materiałów, konserwacji, inżynierii przemysłowej i innych działań wspierających proces
  • Dbanie o zasady BHP zachowując najwyższe standardy wspierając przy tym wewnętrzne inicjatywy
  • Mentoring, współpraca oraz rozwój zespołu produkcyjnego we współpracy z działem HR
  • Ścisła współpraca z działami wspierającymi zaangażowanymi bezpośrednio oraz pośrednio w proces produkcyjny
  • Dbanie o terminową realizację działań naprawczych oraz identyfikację możliwości rozwoju procesu w kulturze ciągłego doskonalenia
  • Analiza i raportowanie danych produkcyjnych
  • Aktywny udział w kluczowych projektach w obszarach Jakości, Utrzymania Ruchu, Inżynierii itp.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku mistrza produkcji / kierownika zmiany / kierownika obszaru
  • Doświadczenie na dziale montażu oraz obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 35 osób, w tym umiejętność skutecznego coachingu, motywowania, wzmacniania, rozwijania i oceniania pracowników
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów, analiza FMEA, znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Silne umiejętności interpersonalne i zdolność do efektywnej interakcji ze klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Umiejętność skutecznego zarządzania wieloma priorytetami

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje premię roczną i pakiet benefitów oraz możliwość interesującej, samodzielnej pracy i dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne