Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

  • Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji zamówień klienta z uwzględnieniem jakości, terminowości oraz budżetu poprzez sterowanie zdolnościami produkcyjnymi niezbędnymi do realizacji zleceń

  • Zarządzanie podległym zespołem liderów w obszarze produkcyjnym (obecnie łącznie około 150 osób uwzględniając pracowników bezpośredniej produkcji)

  • Motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych

  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz projektów produktowych.

  • Prowadzenie projektów lean manufacturing oraz propagowanie kultury ciągłego doskonalenia wewnątrz firmy

  • Inicjowanie nowych rozwiązań i usprawnień systemów produkcyjnych

  • Zapobieganie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z realizacją planu produkcji (dostępność maszyn, jakość produktów, kompetencje pracowników)

  • Raportowanie i poprawa KPI’s

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (np. mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, elektrotechnika)

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji procesu produkcji (Lean Manufacturing)

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników (codzienne rozmowy z partnerami z Niemiec)

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na realizację celu

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP (będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w aspekcie doskonalenia kompetencji oraz podległego obszaru zarządzania

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)

  • Udział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.