Kierownik obszaru produkcyjnego

Michael Page

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma z branży FMCG o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnej współpracy zespołu poprzez budowanie zaufania i szacunku oraz określanie jasnych celów dla pracowników

  • Tworzenie i wdrażanie strategii działu

  • Zarządzanie zespołem(pracownicy produkcyjni oraz osoby z obszaru inżynierii/ utrzymania ruchu )

  • Przygotowanie i kontrola budżetu działu

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i ilości produkcji według planu (dostarczanie KPI)

  • Zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami (wymiana informacji)

  • Planowanie, organizowanie i zarządzanie czasem pracy pracowników.

  • Rozwój pracowników pod kątem budowania autonomicznych zespołów

  • Przestrzeganie zasad związanych z ochroną środowiska, zasadami bezpieczeństwa, wszelkimi obowiązującymi procedurami w organizacji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym - min. 2 letnie

  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania zespołem

  • Proaktywność w działaniu

  • Znajomość i praktyczne wykorzystywanie narzędzie Lean Manufacturing

  • Znajomość programu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Pakiet benefitów - dofinansowanie do dojazdów, opieka medyczna, karta sportowa

  • Praca w nowoczesnym zakładzie przy innowacyjnych technologiach

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Klimatyzowana hala produkcyjna, wysokie standardy pracy