Oferta pracy

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Obszaru Produkcyjnego.
Kierownik Obszaru ProdukcyjnegoNumer ref.: 191534/6363

Opis stanowiska:

  • zarządzanie wydziałem produkcyjnym zatrudniającym ponad 100 osób,
  • nadzór nad pracą 6 Liderów Zespołu,
  • udział w optymalizacji procesów,
  • prowadzenie rekrutacji do zespołu produkcyjnego,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez podległych pracowników,
  • odpowiedzialność za rozwój kadry,
  • tworzenie analiz i raportów z realizacji zadań,
  • odpowiedzialność za obszar toczenia, szlifowania, frezowania oraz obróbki wykończeniowej.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu wydziałem produkcji,
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • doświadczenie w obszarze obróbki mechanicznej CNC,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • wykształcenie wyższe techniczne.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bony świąteczne,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do karty Multi-Sport,
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy