Oferta pracy

Kierownik Obszaru Sprzedaży (Area Sales Manager)

MerService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja Agentów Handlowych i Merchandiserów Mobilnych w projekcie realizowanym dla klienta

  • bieżący kontakt z podległym zespołem oraz osobami wskazanymi po stronie klienta

  • monitoring pracy podległego zespołu, realizowanych targetów oraz wykonywanych przez nich raportów (raport PICOS, raport zamówień, raport realizacji wizyt)

  • planowanie i realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych oraz zadań jakościowych podległego zespołu, działającego w punktach sprzedaży detalu tradycyjnego na powierzonym terenie

  • wdrażanie założonych standardów zgodnie z zasadami określonymi przez klienta

  • koordynowanie działań marketingowo-promocyjnych na podległym terenie w obsługiwanych punktach sprzedaży detalu tradycyjnego

  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji handlowych z kierownikami punktów sprzedaży

  • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego oraz osób wskazanych po stronie klienta

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • zdolność organizowania pracy własnej oraz swojego zespołu

  • umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania

  • systematyczność, dokładność oraz komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość programu Word i Excel

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży FMCG

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • praktyczne wdrożenie w obowiązki

  • szkolenia produktowe oraz kompetencyjne

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

  • pracę w zgranym zespole chętnie dzielącym się wiedzą oraz bieżącym wsparciem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

MerService Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą działającą ponad 10 lat w obszarze usług wsparcia sprzedaży na rynku detalicznym i hurtowym.

Spółka należy do liderów branży, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań.

Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu, chętnie dzielącego się wiedzą to zapraszamy do aplikowania!

Przewiń do profilu firmy