Kierownik Obszaru Sprzedaży (Area Sales Manager)

Imperial Tobacco Polska S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i dbanie o rozwój Doradców Handlowych

  • odpowiedzialność za realizację KPI (m.in. wielkość sprzedaży, udział rynkowy, dystrybucja, widoczność produktów)

  • rozwój relacji biznesowych ze wszystkimi decydentami u najważniejszych klientów

  • negocjowanie optymalnych warunków handlowych z kluczowymi klientami i partnerami handlowymi

  • efektywne zarządzanie budżetami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży FMCG)

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem

  • umiejętność motywowania innych poprzez coaching lub mentoring

  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz budowania skutecznych i długofalowych relacji z klientami

  • orientacja na osiąganie celów

  • znajomość zachowań konsumenckich, praw rynkowych oraz regulacji prawnych wykraczających poza branżę tytoniową

  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw

  • zamieszkanie na terenie województwa zachodniopomorskiego

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"

  • dofinansowanie do wakacji (1200-2400 brutto)

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku (Wigilia i Sylwester) spoza puli urlopów

  • dofinansowanie do posiłków

  • premię świąteczną

  • dofinansowanie pakietu medycznego

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju

  • kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • premia roczna tzw. "13stka"