Oferta pracy

Kierownik Obszaru Sprzedaży

Polkomtel Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych na podległym terenie;

  • Rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami;

  • Rozwój sprzedaży/ aktywacji w podległym obszarze sprzedaży;

  • Realizacja założonych celów w podległym obszarze sprzedaży;

  • Rozwój bazy klientów sprzedających i rejestrujących zestawy startowe;

  • Zapewnienie właściwej obecności i dystrybucji oferty prepaid;

  • Realizacja działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży

  • Potrafisz skutecznie zarządzać zespołem

  • Posiadasz znajomość lokalnego rynku FMCG

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Masz wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowa na zastępstwo;

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych;

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;

  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.