Oferta pracy

Kierownik Obszaru Sprzedaży - Detal Tradycyjny

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie zespołu handlowców oraz zarządzanie sprzedażą na podległym obszarze ( woj. lubuskie: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i okolice)

  • Planowanie i raportowanie pracy własnej i zespołu

  • Praca w terenie ze swoim zespołem

  • Współpraca i negocjacje z klientami w celu zapewnienia sprawnej realizacji celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza danych sprzedażowych

  • Zapewnienie odpowiedniego asortymentu produktów na powierzonym terenie

  • Nadzór nad prawidłowym wdrażaniem nowych produktów

  • Zarządzanie powierzonymi materiałami POS, zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • Min. 4 -letnie doświadczenie jako Kierownik zespołu Przedstawicieli Handlowych w branży FMCG – warunek konieczny

  • Praktyczna znajomość specyfiki rynku detalicznego, lokalnego rynku/branży – warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Aktualne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, platforma benefitowa, karta sportowa, dofinansowania do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, lekcje językowe, deputat

  • spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami i i inne

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Stock Polska Sp. z o.o.

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group

Przewiń do profilu firmy