Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Obszaru Sprzedaży Gastronomia (ASM)

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-10-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym specjalistą w dostawach pełnego asortymentu dla gastronomii, hotelarstwa i punktów zbiorowego żywienia we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i doświadczeniu ponad 9000 pracowników, firmie Transgourmet w Europie zaufało 190 000 klientów. W związku z ekspansją na rynek polski poszukujemy w nowym centrum dystrybucyjnym w Ożarowie Mazowieckim (Warszawa) pracownika na stanowisko:

    KIEROWNIK OBSZARU SPRZEDAŻY GASTRONOMIA (ASM)
    Obszar pracy:
    Katowice/Aglomeracja Śląska/Polska Południowa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza rynku i potrzeb sektora gastronomicznego,
    • Zarządzanie portfelem klientów oraz jego aktywne rozszerzanie,
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
    • Negocjacje warunków handlowych,
    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz dbanie o ich rozwój,
    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych własnych oraz podległego zespołu,
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe,
    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale związanym ze sprzedażą w branży gastronomicznej,
    • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego,
    • Znajomość procesów logistycznych związanych z przeprowadzeniem dostaw do klientów gastronomicznych,
    • Znajomość specyfiki sprzedaży artykułów spożywczych w grupie klientów gastronomicznych,
    • Umiejętność współpracy z klientem i zdolności negocjacyjne,
    • Umiejętność analizy danych i bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów pracy oraz realizacji określonych celów sprzedażowych,
    • Posiadanie pracowniczej książeczki zdrowia (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop),
    • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
    • Pracę w rozwijającym się segmencie rynku,
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
    • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
    • Zniżki pracownicze.

    Prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem w treści lub tytule maila – Kierownik – Gastronomia

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Kierownik-Gastronomia na adres:

    Drogi Kandydacie