Oferta pracy

Kierownik Obszaru Sprzedaży

KUPIEC Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie zespołu handlowców oraz zarządzanie sprzedażą na podległym terenie

  • Osiąganie założonych dla podległego regionu celów dystrybucyjnych

  • Wypracowanie udziałów półkowych i odpowiedniej ekspozycji asortymentu

  • Praca na parametrach Perfect Store

  • Monitorowaniu działań konkurencji w podległym regionie

  • Planowanie i raportowanie pracy własnej i zespołu

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży FMCG

  • Min. 3- letnie doświadczenie w pracy z zespołem sprzedażowym

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (ekonomiczne, handlowe lub pokrewne)

  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowa o pracę

  • Narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon