Kierownik Obszaru Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Area Sales Manager
Teren działania: województwo małopolskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa kluczowych klientów rynku tradycyjnego, Cash&Carry, sieci lokalnych oraz hipermaketów i supermaketów
  • współpraca z kluczowymi dystrybutorami na powierzonym regionie
  • bliska współpraca z działem zarządzania kluczowymi klientami oraz działem marketingu handlowego RB
  • realizacja planu sprzedażowego w ramach ustalonego budżetu
  • realizacja jakościowych oraz ilościowych wskaźników 4P

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości i sprawnego posługiwania się technikami sprzedaży
  • doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów
  • rozwiniętych zdolności analitycznych i interpersonalnych
  • aktualnego i czynnego prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w opraciu o umowę o pracę oraz premie sprzedażowe za realizację celów
  • możliwość rozwoju zawodowego, wspracie merytoryczne doświadczonych managerów sprzedaży
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, IPad
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport i inne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając:

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się