Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Obszaru Sprzedaży Salonów DlaSpania

DlaSpania Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za powierzone salony, ich obroty i realizację założonych planów

  • Budowanie i motywacja zespołu handlowców

  • Szkolenie i rozwój handlowych i produktowych umiejętności zespołu

  • Wprowadzenie w obowiązki nowych pracowników

  • Nieustanny dbanie o rozwój swój i swojego teamu

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność za swoje działania i wyniki teamu

  • Świadomość celu, skupienia na jego osiągnięciu

  • Pozytywna energia i rozmach w działaniu

  • Pokora, pracowitość i elastyczność

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane)

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od obrotu, bonusy i premie za realizację planu

  • Wynagrodzenie od 6 500 - zależne od realizacji planu i ilości powierzonych salonów

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

  • Dopracowany system szkoleń, który będzie Twoim dużym wsparciem

  • Nieustanny feedback i rozwój Twoich umiejętności

  • Pracę, w której nie będziesz się nudzić

  • Zespół niezapomnianych kolegów, z którymi praca będzie Cię cieszyć

  • Filozofię, produkty, salony i marki, z których będziesz dumny

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

• Poszukujesz pracy, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?

• Cieszy cię kierowanie zespołem i wspólne osiąganie ambitnych celów?

• Chcesz stać się uczestnikiem nastawionego na przyszłość, odnoszącego sukcesy projektu?

Odpowiedziałeś 3 x tak?

Czekamy na Twoją aplikację !

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 60 salonów w czterech krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż Klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem. Uważamy, że kultura zdrowego snu wciąż w naszym kraju raczkuje i ma duży potencjał – chcemy to zmienić!

Dla naszych salonów DlaSpania we Wrocławiu poszukujemy Area Manager/Kierownika Obszaru Sprzedaży, który będzie przede wszystkim pozytywnie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej. Nie poszukujemy wyłącznie osób, które są doświadczonymi menadżerami posiadającymi swoje przyzwyczajenia i utarte metody – jeśli chcesz zmierzyć się z wyzwaniem wszystkiego Cię nauczymy.

Szukamy osób, których nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Które lubią wyzwania, chcą się uczyć, rozwijać i sprawia im radość motywowanie i rozwój własnego zespołu sprzedażowego. Sprzedaż nie może być dla Ciebie jedynie teorią, musisz sam umieć postawić się w roli handlowca i doskonale radzić sobie z zadaniami, za które odpowiada twój zespół. Nasze wyobrażenie kierownika obszaru sprzedaży to nie ktoś, kto siedzi w biurze i rozdaje zadania – nasz Area Manager/Kierownik Obszaru Sprzedaży pracuje w salonach i jest żywym przykładem kompetencji trenersko - sprzedażowych. Pierwszy miesiąc może dwa spędzisz w jednym z naszych salonów, abyś zdołał przyswoić wszystkie procesy, poznał sytuację i produkty.

Następnie obejmiesz podległy obszar 3 do 4 salonów, za których wyniki przejmiesz odpowiedzialność. Jeśli sprawdzisz się w tej roli następnym krokiem w drabinie rozwoju może być stanowisko Kierownika Regionalnego a może i wyższe.

Jeżeli w tym opisie widzisz właśnie siebie, nie możemy się Ciebie doczekać!

Przewiń do profilu firmy