Oferta pracy

Kierownik Obszaru Sprzedaży

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Distribev Orbico Sp. z o.o. jest częścią Grupy Orbico. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w rynku tradycyjnym i w gastronomii. W naszym portfolio znajdują się marki producentów takich jak: Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Carlsberg, CEDC.

TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży w kanale detalicznym,
  • Rozwijanie rynku sprzedaży alkoholi oraz odpowiedzialność za budowanie przewagi konkurencyjnej na podległym terenie,
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami na powierzonym terenie,
  • Odpowiedzialność za współpracę operacyjną z podległymi Sieciami,
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w sprzedaży,
  • Doświadczenie w branży FMCG, mile widziana branża alkoholowa,
  • Umiejętność analizy i pracy na wskaźnikach sprzedażowych oraz KPI,
  • Praktyczne umiejętności związane z zarządzaniem zespołem,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Zorientowanie na wynik, inicjatywa i chęć podejmowania wyzwań,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Karta Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne