Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik obszaru sprzedaży

  • zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-10-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELEMONT SP. Z O.O.

    Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 27 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

    Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

     W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy:

    Kierownik ds. kluczowych klientów
    Miejsce pracy: Cała Polska

    Profil kandydata:

    • Dynamiczny, energiczny, nastawiony na cel i relacje
    • Wykształcony technicznie
    • Rozumiejący relacje inwestorskie i dynamikę organizacji
    • Doświadczenie handlowe w branży przemysłowej lub instalatorskiej
    • Znajomość zasad obowiązujących w przetargach niepublicznych i publicznych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność, innowacyjność, zdolności komunikacyjne

    Zadania:

    • Identyfikacja projektów inwestycyjnych z obszaru przemysłu
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy
    • Prowadzenie i koordynowanie działań handlowych
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Analiza rynku pod kątem konkurencyjności oraz możliwości rozwoju
    • Reprezentowanie i promowanie firmy

    Oferujemy:

    • Praca pełna wyzwań i nietuzinkowych projektów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • System premii i nagród
    • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki
    • Prywatną opiekę lekarską
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klauzula informacyjna:

    W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Elemont Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu Pani/Pana danych osobowych.

    Jednocześnie na podstawie art. 13 Rozporządzenia informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. aktualne będą poniższe informacje i zasady związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Spółkę:

    Administratorem danych osobowych jest Elemont Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Dobrzeńska 72b, 45-920 Opole, dane kontaktowe Spółki: numer telefonu + 48 77 543 23 95 oraz email: [email protected]

    Elemont Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych prowadzonych bezpośrednio przez Administratora danych osobowych lub podmioty trzecie, które prowadzą rekrutację na jego zlecenie. W związku z powyższym Administrator danych osobowych gromadzi między innymi: imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    W związku z przetwarzaniem przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:

    • prawo dostępu do treści danych na podstawie art. 15 Rozporządzenia,
    • prawo do sprostowania danych, na podstawie art. 16 Rozporządzenia,
    • prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”), na podstawie art. 17 Rozporządzenia,
    • prawo do ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 Rozporządzenia,
    • prawo do przenoszenia danych, na podstawie art. 20 Rozporządzenia,
    • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 Rozporządzenia.
    4. W przypadkach, w których przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia, tj. zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest to niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji przez Elemont Sp. z o.o.
    6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
    8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a następnie nie dłużej niż przez 3 miesiące po jej zakończeniu.
    9. Więcej informacji na: elemont.pl/kariera