Oferta pracy

Kierownik obszaru w logistyce

eobuwie.pl

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnej pracy działu

  • Tworzenie nowych procesów polepszających wydajność pracy działu

  • Kierowanie pracą, motywowanie i rozwoje podległych pracowników

  • Planowanie pracy (grafiki pracownicze) - zapewnienie zgodności z prawem pracy

  • Tworzenie prognozy dotyczącej zatrudnień, terminowości oraz wydajności

  • Zarządzanie informacją zarządczą działu ( spotkania, raportowania i inne)

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników

  • Gotowość do relokacji w przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka i pokrewne)

  • Kompetencje w zakresie - planowania, organizowania, monitorowania oraz kontroli, realizacji zadań w podległym zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Zdolność myślenia analitycznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu MS-Office

To oferujemy

  • Jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę

  • Dzielimy się wiedzą

  • Mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych

  • Lubimy się uczyć - mamy wiele szkoleń!

  • Mamy super atmosferę w pracy!

  • Wpływamy na rozwój znanej marki na rynku e-commerce

  • Posiadamy pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną

  • Oferujemy rabaty pracownicze na produkty dostępne w sklepie eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Parking rowerowy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy