Oferta pracy

Kierownik Obszaru Wtryskowni w Dziale ICC

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia terminowości dostaw

  • Zarządzanie podległym zespołem i rozwój pracowników

  • Nadzór nad przeglądami parku maszynowego (wtryskarki, urządzenia peryferyjne, sieć tworzyw, suwnice itp.)

  • Zapobieganie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z realizacją planu produkcji

  • Wdrażanie i monitorowanie realizacji standardów z zakresu systemów ciągłego doskonalenia

  • Systematyczne raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem produkcyjnym

  • Znajomość zasad organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych/budowy form wtryskowych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP, SAP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)

  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Dział ICC (Industrial Cabinet Connectivity) jest jednym z trzech filarów Dywizji IC (The division Industrial Components), która opracowuje i wytwarza produkty oraz rozwiązania w branży elektroniki przemysłowej. Główne produkty działu ICC to: systemy listwowe, artykuły śrubowe, sprężynowe oraz obudowy z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.