Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik obwodu drogowego

ZABERD S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego stanu technicznego drogi na wyznaczonym obszarze zgodnie z postanowieniami Umowy na Utrzymanie oraz kontraktów i umów powiązanych,

  • Prowadzenie dokumentacji dla potrzeb kontraktu,

  • Kontakt z Zamawiającym, udział w odbiorach robót,

  • Wykonanie budżetu zadania i jego realizacja.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w specjalizacji drogowej),

  • Udokumentowane co najmniej czteroletnie doświadczenie związane z bieżącym utrzymaniem dróg klasy GP – warunek konieczny,

  • Udokumentowane doświadczenie w koordynowaniu prac związanych z zimowym utrzymaniem dróg klasy minimum GP - co najmniej 2 sezony zimowe tj. od października do kwietnia – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w pracy z podwykonawstwem,

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Umiejętność obsługi aplikacji komputerowych tj. MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Posiadania ważnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kompetencjami,

  • Interesującą pracę będącą wyzwaniem zawodowym,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Osobom z poza regionu zapewniamy pomoc przy relokacji oraz mieszkanie służbowe.

ZABERD S.A.

ZABERD S. A. Spółka działająca od 1992r. zajmująca się w sposób kompleksowy utrzymaniem dróg i autostrad oraz budową infrastruktury drogowej, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik obwodu drogowego

(miejsce pracy Słupsk lub Tczew)

Przewiń do profilu firmy