Kierownik Ochrony Centrum Dystrybucyjnego

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

  • Pińczów

    Pińczów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • odpowiedzialność za zabezpieczenia terenu Centrum Dystrybucyjnego,

  • prowadzenie kontroli zapisu monitoringu,

  • przeprowadzenie kontroli na terenie Centrum Dystrybucyjnego,

  • obsługa zamówień i stanów środków administracyjnych,

  • współdziałanie z służbami, a w szczególności z Policją w zakresie utrzymania i poprawy bezpieczeństwa na terenie CD.

  • delegowanie zadań na poszczególnych stanowiskach pracy i nadzorowanie ich wykonania.

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie dostaw, wymiany odzieży i środków ochrony indywidualnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w ochronie lub branży FMCG

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.

  • obsługa pakietu MS Office oraz programów magazynowych,

  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące do roli kierownika ochrony,

  • Pakiet szkoleń „ Pigułka Menadżera”.

  • Stanowisko, na którym możesz wykazać się dużą samodzielnością,

  • Pracę w stabilnej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy