Kierownik Ochrony Fizycznej

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów,

  • realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa,

  • tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,

  • szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników,

  • utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony,

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,

  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej „B”

  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu,

  • samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • prawo jazdy kat. B.

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje