Logo Pracuj.pl

Kierownik Ochrony Fizycznej

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów,
  • realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa,
  • tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników,
  • utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej „B”
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu,
  • samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • prawo jazdy kat. B.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Kierownik Ochrony Fizycznej, Kraków