Logo Pracuj.pl

Kierownik Ochrony Fizycznej

ASISTWORK Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów,
  • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa,
  • Tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników,
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony,
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu,
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie NNW
  • Zniżki na usługi i produkty firmy
  • Wsparcie w zdobyciu uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Aktualne oferty pracodawcy
AW/SS/KOF/03/2022

Kierownik Ochrony Fizycznej, Rzeszów