Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik oczyszczalni ścieków

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o.

  • Gryfino

    Gryfino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie nadzoru technologicznego nad pracą oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gryfino,

  • Bieżąca kontrola poprawności pracy urządzeń i obiektów technologicznych stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;

  • Prowadzenie sprawozdawczości oczyszczalni ścieków z ich działalności dla organów zewnętrznych w tym organów kontrolnych;

  • Opracowywanie planów inwestycyjnych oraz planów remontowych wszystkich urządzeń oczyszczalni ścieków, a także nadzorowanie przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne robót remontowych i inwestycyjnych;

  • Organizowanie zakupu materiałów potrzebnych do prowadzenia procesu technologicznego, napraw i remontu urządzeń stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;

  • Sprawowanie nadzoru nad naprawami i konserwacją wyposażenia oczyszczalni ścieków;

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie badań ścieków i osadów;

  • Planowanie i nadzorowanie bieżącej pracy pracowników oczyszczalni.

  • Opracowywanie harmonogramów pracy pracowników oczyszczalni;

  • Nadzór i kontrola czasu pracy pracowników oczyszczalni ścieków;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej na kierunku Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska,

  • doświadczenie zawodowe – min. 3 lata stażu pracy na stanowisku związanym z technologią oczyszczania ścieków lub eksploatacji oczyszczalni ścieków o wielkości powyżej 20.000 RLM;

  • inne uprawnienia branżowe mile widziane;

  • znajomość specyfiki działania spółek wodociągowo-kanalizacyjnych;

  • znajomość ustaw: o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawo wodne, prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach; Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa budowlanego;

  • znajomość obsługi komputera w zakresie programów pakietu MS Office;

  • zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu;

  • umiejętność zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o pewnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • dużą samodzielność na stanowisku;

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o jest prężnie działającą firmą na rynku od kilkudziesięciu lat w zakresie szeroko rozumianej gospodarki komunalnej. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych. W związku z szerokim zakresem działalności poszukujemy kandydatów o różnym profilu wykształcenia, kompetencjach i osobowościach.

Przewiń do profilu firmy