Oferta pracy

Kierownik Odcinka Montażu (Kobieta/ Mężczyzna)

MAN Trucks Sp. z o.o.

  • Doktora Rudolfa Diesla 1, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu na wybranym obszarze produkcji, przy zapewnieniu wymagań jakościowych, bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz ochrony przeciwpożarowej.

  • Terminowe wykonanie planu produkcji, przestrzeganie ustalonych norm wydajności, zwiększanie poziomu efektywności oraz jakości na podległym obszarze.

  • Identyfikację, rozwiązywanie i usprawnianie bieżących problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie natychmiastowych działań naprawczych i zapobiegawczych.

  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikację z innymi działami firmy.

  • Kierowanie zespołem ok. 40 - 60 pracowników.

  • Udział / prowadzenie projektów zakładowych i międzyzakładowych.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej).

  • Wykształcenia wyższego.

  • Znajomości systemów produkcyjnych.

  • Wysokiej skuteczności na dotychczasowym stanowisku pracy.

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym.

  • Znajomości budowy maszyn.

  • Znajomości metodologii Lean Manufacturing.

  • Biegłej znajomości pakietu MS-Office.

  • Wysokorozwiniętych kompetencji liderskich: innowacyjność, orientacja na zespół, orientacja na rezultaty, zdolność do autorefleksji, uczciwość.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym ofertę szkoleń.

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie. Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN. MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany w Niepołomicach/ k. Krakowa. W zakładzie produkowane są pojazdy ciężarowe NTG i TG.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Niepołomice k/ Krakowa