Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Oddziału Aparthotelu

EXCLUSIVE World Sp. z o.o.O firmie

  • Lubicz 17, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

EXCLUSIVE World Sp. z o.o.

Lubicz 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii sprzedażowej firmy oraz standardów obsługi Gościa

  • Zarządzanie Działem Recepcji, Technicznym, Hausekeeping

  • Obsługiwanie oraz pozyskiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • Jesteś przedsiębiorczy, rzetelny i zorganizowany

  • Lubisz samodzielnie podejmować decyzje

  • Lubisz wyzwania i wierzysz w siebie

  • Masz chęć współtworzenia i rozwijania unikatowego systemu obsługi Klienta biznesowego

  • Jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych

  • Posiadasz umiejętność analizy otoczenia i wykorzystywania przewag jakościowych

  • Cechuje Cię profesjonalizm w działaniu, inicjatywa i chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Posiadasz umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Pełne wsparcie zaangażowanego zespołu pracowników

  • Możliwość rozwoju w strukturach stabilnej firmy działającej na rynku międzynarodowym

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Kompleksowy pakiet szkoleń z zakresu oferty i standardów obowiązujących w firmie

  • Pracę na samodzielnym i ambitnym stanowisku w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa EXCLUSIVE WORLD to jeden z największych operatorów hoteli apartamentowych w Polsce. Zapewniamy także profesjonalną i kompleksową organizację podróży służbowych, wsparcie w zakresie relokacji pracowników na całym świecie oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Z pasją tworzymy każdy szczegół oferty wyznaczając nowe standardy w branży hotelarskiej i nieruchomości. W EXCLUSIVE WORLD uczymy prowadzenia biznesu, dbamy o dobrą atmosferę i środowisko pracy, łączymy wprost wynagrodzenie z efektywnością umożliwiając rozwój zarobków. Stawiamy na odważnych, dając im dużą samodzielność w zamian za odpowiedzialność i uczciwość w działaniu. Do zespołu poszukujemy wyjątkowych ludzi. Kreuj z nami hotelarstwo XXI wieku i czerp z tego korzyści.

Przewiń do profilu firmy