Kierownik Oddziału

  • Białystok, podlaskie
  • Icchoka Malmeda 2, 15-440 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach edukacyjno-szkoleniowych poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • organizacja i koordynowanie pracy Oddziału, zarządzanie zespołem pracowników,
    • dbanie o rentowność placówki (zarządzanie finansami),
    • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych oraz motywowanie pracowników do realizacji powierzonych celów sprzedażowych,
    • podejmowanie lokalnych działań marketingowych,
    • zarządzanie administracją, nadzór nad dokumentacją związaną z działalnością Oddziału,
    • raportowanie wyników pracy w wyznaczonych terminach,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, reprezentowanie firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem/placówką,
    • doświadczenie w obsłudze klienta,
    • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
    • sumienność i zaangażowanie,
    • komunikatywność,
    • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy,
    • zdolności negocjacyjne.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Przesyłając CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.