Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Frisco SA

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za przebieg procesów operacyjnych oddziału (Magazyn oraz Transport)

  • Zarządzanie polityką personalną w ramach oddziału. Określanie standardów realizacji zadań, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy pracowników

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu

  • Zarządzanie transportem własnym oraz współpraca z dostawcami usług transportowych

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację poziomu wskaźników obowiązujących w obszarze magazynowym i transportowym

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów oraz zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy operacyjnej (co najmniej 3 lata w zarządzaniu personelem)

  • Samodzielność w działaniu

  • Kreatywność i zdolność do szybkiej adaptacji wraz ze zmianą potrzeb biznesowych

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu transportem kurierskim lub sklepem wielkopowierzchniowym o profilu FMCG/art. spożywcze

To oferujemy

  • Pracę w szybko rosnącej branży

  • Swobodę i samodzielność w realizacji zadań

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do platformy kafeteryjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy