Logo Pracuj.pl

Kierownik oddziału

GDAŃSKIE SKŁADY DRZEWNE Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, Toruń
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą oddziału oferującego sprzedaż detaliczną i hurtową drewna oraz materiałów drewnopochodnych,
  • udział w organizacji nowo powstałego składu, w tym rekrutacja pracowników
  • pozyskiwanie rynku sprzedaży w Bydgoszczy i sąsiednich miastach
  • odpowiedzialność za wyniki składu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu hurtownią, składem drzewnym lub budowlanym
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • predyspozycje sprzedażowe
  • zdolność kierowania zespołem pracowników
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji,
  • entuzjazm, kreatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny system motywacyjny i premiowy
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

Kierownik oddziału, Bydgoszcz