Oferta pracy

Kierownik oddziału

GDAŃSKIE SKŁADY DRZEWNE Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, Toruń

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą oddziału oferującego sprzedaż detaliczną i hurtową drewna oraz materiałów drewnopochodnych,

  • udział w organizacji nowo powstałego składu, w tym rekrutacja pracowników

  • pozyskiwanie rynku sprzedaży w Bydgoszczy i sąsiednich miastach

  • odpowiedzialność za wyniki składu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu hurtownią, składem drzewnym lub budowlanym

  • znajomość lokalnego rynku budowlanego

  • predyspozycje sprzedażowe

  • zdolność kierowania zespołem pracowników

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • komunikatywność, zdolności interpersonalne

  • zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji,

  • entuzjazm, kreatywność, wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Indywidualny system motywacyjny i premiowy

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy