Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Chełm, lubelskie
  • Kierownik
  • 20.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Chełm
    Region: lubelskie

    Zadania:

    • efektywne zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie
    • zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz gospodarką magazynową
    • tworzenie oraz realizowanie planów produkcyjnych oraz magazynowych
    • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie indywidualnych zadań na poszczególne okresy, systemów KPI oraz kontrola ich realizacji
    • odpowiedzialność za obrót dokumentów w oddziale
    • sporządzanie raportów do bezpośredniego przełożonego
    • dbałość o etykę zawodową oraz dobry wizerunek firmy

    Wymagamy:

    • wykształcenia wyższego min. licencjat
    • doświadczenia we wdrażaniu gospodarki magazynowej oraz w zarządzaniu magazynami
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • wysokich zdolności interpersonalnych oraz organizacyjnych
    • umiejętności obsługi komputera
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ustabilizowany czas pracy (od poniedziałku do piątku)
    • pracę w dynamicznym zespole
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość wszechstronnego rozwoju w międzynarodowej firmie
    • możliwość poszerzenia wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.