Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Chełm, lubelskie
  • Kierownik
  • 20.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Chełm
Region: lubelskie

Zadania:

  • efektywne zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie
  • zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz gospodarką magazynową
  • tworzenie oraz realizowanie planów produkcyjnych oraz magazynowych
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie indywidualnych zadań na poszczególne okresy, systemów KPI oraz kontrola ich realizacji
  • odpowiedzialność za obrót dokumentów w oddziale
  • sporządzanie raportów do bezpośredniego przełożonego
  • dbałość o etykę zawodową oraz dobry wizerunek firmy

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego min. licencjat
  • doświadczenia we wdrażaniu gospodarki magazynowej oraz w zarządzaniu magazynami
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • wysokich zdolności interpersonalnych oraz organizacyjnych
  • umiejętności obsługi komputera
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ustabilizowany czas pracy (od poniedziałku do piątku)
  • pracę w dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wszechstronnego rozwoju w międzynarodowej firmie
  • możliwość poszerzenia wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej