Oferta pracy

Kierownik Oddziału ds. Administracyjnych i Kredytowych

FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl
Kierownik Oddziału ds. Administracyjnych
i Kredytowych

Będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Zarządzanie operacyjne biurem i podległymi pracownikami oddziału ( ponad 100 pracownikow, docelowo ponad 250 )
  • Obsługę administracyjną oraz utrzymywanie relacji z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Nadzorowanie pracy pracowników oraz wszelkich procesów wewnątrz organizacji
  • Współpracę z bankami i organizacjami kredytowymi w procesie kredytowania konsumenckiego
  • Wdrożenie pracowników i praca nad zintegrowaniem ich ze środowiskiem spółki

Nasze wymagania merytoryczne są następujące:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, w zarządzaniu zespołami administracyjnymi powyżej 50 osób lub staż pracy w sektorze bankowości lub kredytowania, minimum 2 lata ( warunek konieczny bez którego spełnienia, Państwa aplikacje nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji )
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Pełna dyspozycyjność oraz rozwinięta odpowiedzialność zawodowa
  • Wyższe wykształcenie, studia podyplomowe lub MBA będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu

W zamian oferujemy:

  • Możliwość realizowania ambicji i pomysłów w zakresie prowadzenia pracy oddziału
  • Realny a nie deklaratywny rozwój zawodowy oraz szansę sprawdzenia się w nowej roli lub wdrożenia własnych pomysłów i koncepcji
  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  • Środowisko pracy zbudowane pod potrzeby kandydata
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy