Oferta pracy

Kierownik Oddziału ds. Serwisu JOHN DEERE

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

  • Nowa Dąbrowa (pow. słupski)

    Nowa Dąbrowa (pow. słupski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad serwisem w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania oddziału

  • koordynowanie, organizowanie oraz optymalizacja pracy zespołu serwisantów

  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług

  • nadzór oraz planowanie wyposażenia serwisowego

  • odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych usług serwisowych

  • dbanie o rozwój podległego zespołu

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji serwisowej

  • wdrażanie nowych rozwiązań

  • współpraca z innym działami, poprzez przepływ informacji i dokumentacji handlowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane rolnicze, samochodowe, mechaniczne)

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz wiedza z zakresu branży motoryzacyjnej, maszyn rolniczych, budowlanych lub pokrewnych

  • kompetencje interpersonalne pozwalające na budowanie trwałych relacji wewnątrz organizacji oraz klientami

  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta

  • uczciwość, pracowitość, lojalność

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego dealera marki JOHN DEERE

  • pracę w młodym, ambitnym i doświadczonym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • szkolenia i rozwój zawodowy

  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem marki JOHN DEERE. Posiadamy 10 nowoczesnych oddziałów w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i mazowieckim.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dbamy o zadowolenie klientów na naszym obszarze działania. Satysfakcja oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu i uczciwości są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy