Kierownik Oddziału - Fakt

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 04.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 04.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

    Kierownik Oddziału, Fakt
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie podległym zespołem;
    • Kreowanie materiałów na strony lokalne i krajowe;
    • Przygotowywanie stron lokalnych;
    • Dostarczanie tekstów własnych (min. 6 w miesiącu).

    Czego oczekujemy?

    • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku redaktora;
    • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
    • Dobrej organizacji pracy;
    • Pasji względem Wrocławia i Dolnego Śląska – dobrej znajomości tradycji tego regionu oraz świadomości najważniejszych debat, które toczą się w przestrzeni publicznej;
    • Wrażliwości społecznej, zdolności dostrzegania problemów tych, którzy nie są w stanie walczyć o swoje prawa;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Prywatna
      opieka
      medyczna
    • Karta
      Multisport
    • Grupowe ubezpieczenie
      na życie
    • Elastyczne
      godziny
      pracy

    • Dofinansowane inicjatywy sportowe
    • Imprezy
      firmowe
    • Świąteczne atrakcje
    • Dofinansowanie rozwoju